Fokuslu Ultrason
 class=

Daha genç bir görünüme kavuşmak için tıp bizi her gün yeni bir yöntemle tanıştırıyor. Ancak çağımız insanı artık az zaman ayırdığı ama etkin ve sonrasında sosyal hayatına hemen dönebileceği ve uygulama sırasında ağrı sızı olmayan konforlu uygulamaları tercih ediyor. İşte ultheraterapiler ile bu mümkün. (Ultraskin) Fokuslu ultrason yöntemi ile yaşınızı geriye götürüyoruz.

Devamı »
 
Eximia birçok uygulamayı birleştiren bir yöntem!

Eximia, kavitasyonel ultrasound, elektroporasyon ve endolift teknolojilerini birleştiren, selülit tedavisinde, bölgesel yağlanma ve cilt sarkmalarında başarılı sonuçlar verdiğini gördüğümüz, estetik ve bölgesel incelmede olumlu tepkiler alınan işlevsel bir sistemdir.

Selülit ve bölgesel yağlanma pek çok kadının kabusu. Ne yazık ki çoğu kadın ancak bahar ve...

Devamı »
 
Threadlift

Threadlift ile cildinizi yeniden dokuyoruz..

Kırışıklıklardan kurtulmak ve daha genç görünmek için pek çok zahmetli işleme katlanmak göze alınabiliyor. Oysa Threadlift uygulaması sayesinde artık çok kısa bir süre içinde, acı çekmeden, yüz ve vücut sorunlarından kurtulmak, öğle tatilinde bile daha gergin ve genç bir cilt görünümüne kavuşmak mümkün.

Devamı »
 
Kaliteli Yaşam Polikliniği

Türkiye’de bir ilk…

Türkiye’de, hastane bünyesinde hizmet vermeye başlayan ilk “Uzun ve Sağlıklı Yaşam Birimi (Longevity & Wellness Clinic)” olan Kaliteli Yaşam Polikliniği’nin amacı; her biri çalıştığı alanda uzman olan doktorları ve sağlık personeli eşliğinde, yaşlanmaya bağlı hasarların yaşam kalitemizi bozmasına engel olmak ve bireylere hayatlarının tüm evrelerinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için gereken bilimsel ve tıbbi desteği sağlamaktır.

 

Sağlık Danışma Hattı

Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon Numaranız:
Danışmak İstediğiniz Konu:
Güvenlik Kodu:

Hasta Görüşleri

Seda hanıma hamile iken şekerim çıktığı için gitmiştim. Seda hanım sayesinde bir sorun yaşamadan sağlıklı bir bebek dünyaya getirdim. Bu konularda başka birine güvenebileceğimi düşünemiyorum. Her şey için teşekkürler... Görüşmek üzere Esra Demiriz
Kaliteli Yaşam Polikliniği

Diğer sitelerimiz