Eximia birçok uygulamayı birleştiren bir yöntem!
Eximia birçok uygulamayı birleştiren bir yöntem!

Eximia, kavitasyonel ultrasound, elektroporasyon ve endolift teknolojilerini birleştiren, selülit tedavisinde, bölgesel yağlanma ve cilt sarkmalarında başarılı sonuçlar verdiğini gördüğümüz, estetik ve bölgesel incelmede olumlu tepkiler alınan işlevsel bir sistemdir.

Selülit ve bölgesel yağlanma pek çok kadının kabusu. Ne yazık ki çoğu kadın ancak bahar ve yaz aylarında problemli bölgelerinden kurtulma çabası içine girer. Oysa selülit ve bölgesel yağlanma kadınların daimi sorunu olan selülit ve bölgesel yağlanma için her dönemde, mevsimde önlem almak mümkün.

Bilimsel yayınlar tarafından en çok desteklenen ameliyatsız yağ eritme yöntemi olan kavitasyonun esası; ultrason dalgaları ile yağ dokularının eritilmesidir. Bu yeni teknolojiyi kullanan çok sayıda cihaz üretilmiştir. Eximia bunlar arasında en son üretilen ve en belirgin sonuçlara ulaştıran cihazlar arasındadır. Eximia ile selülit tedavisinde, bölgesel yağlanmaların ve cilt sarkıklıklarının azaltılmasında iyi sonuçlar elde edilmektedir.

Eximia ile birden fazla yöntem aynı anda uygulanabiliyor!

Eximia, endolift ve kavitasyonel ultraporasyon teknolojilerini birleştiren yeni bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde; kavitasyon, endolift, sıkılaştırma ve lenf drenajı gibi yöntemleri aynı seansta uygulayabilmek mümkün olmakta ve daha tatmin edici sonuçlar elde edilebilmektedir.

Yapılan çeşitli klinik çalışmalarda Eximia uygulamaları ile 40 - 80 dk süren bir seansta 2 - 5 cm arasında incelme olduğu rapor edilmiştir. Sağlanan bu incelmenin sürekliliği için 5 ila 10 seanslık tedavi programları tercih edilmelidir.

Bütün bu yönleriyle kişilerin bölgesel değişiklik arzu ettiği durumlarda, bu ihtiyacı konforlu, ağrısız ve noninvazif şekilde karşılayacak bu uygulama gerekli durumlarda hekim kontrolünde mezoterapi, karboksiterapi, radyofrekans, cryolipiliz tedavileri ile kombinlenebilmektedir.

 
Diğer sitelerimiz